KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14345635

nr 1434 5635

Roald Hansen

(f. 1938), Danmark

Oljemålning, Roald Hansen (f. 1938), monogramsignerad. Olja på duk, 27x35cm, yttermått inklusive ram: 39x47cm

Roald Hansen, dansk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 november 2021
kl 18:31:38

Roald Hansen

Läs mer om Roald Hansen